ניקוי ספות מקצועי

מהו הרהיט המפנק ביותר בבית? קל! כמובן שהספה. היא משמשת אותנו לרגעי נחת, לישיבה נעימה אחרי יום ארוך, להתכרבלות עם בני המשפחה האהובים ולפעילויות פנאי נעימות – קריאה, צפייה דיבור ומשחק.

אך הספה היא גם רהיט כבד, שדורש טרחה רבה כדי למקם אותו בסלון, ולכן ברגע שקורה לה משהו בעייתי קשה להחליף אותה ויש צורך להתמודד עם הבעיה. לכלוך פתאומי, שנוצר באופן טבעי מהתנהלות בני המשפחה סביב הספה, יכול להפוך לכם את ההנאה מהספה לסבל יומיומי. פתאום היא לא נקייה ונעימה לישיבה כמו תמיד – יש צורך בניקוי ספות כדי להחזיר אותה למצב הקודם ולהשיב את ההנאה מהספה לבית.

איש יושב על ספה נקיה

כיצד מתבצע ניקוי ספות בד או עור?

ניקוי ספות מתחלק לשתי דרכי התמודדות: ניקוי ספות מקצועי או ניקוי ספות בבית. ניקוי ספות בבית הוא תהליך זול שמחייב מאמץ קטן מצדכם, אך הוא אינו יסודי ויצליח לטפל רק בבעיות הלכלוך שנמצאות על פני השטח של הספה – כתמים גדולים או אבק. לעומת זאת, ניקוי ספות מקצועי, בעיקר ניקוי ספות בד, הוא תהליך שמתבצע בתוך כל שכבות הספה כדי להביא לתוצאה סטרילית במיוחד ולנקות לעומק כל לכלוך שפגע בספה שלכם.

לכן, אם מדובר בכתם אחד שווה לנסות לנקות את הספה עם חומר ניקוי ספות בד בבית ולראות אם הצלחתם, ואם מדובר בלכלוך שהצטבר בשנים ארוכות של שימוש נמליץ בחום להזמין שירות ניקוי ספות מקצועי לתהליך ניקיון שיחטא אותה מבפנים ומבחוץ, יחסל בקטריות, ינטרל מוקדי אבק אלרגניים ויבטיח לכם תוצאה נקייה להפליא.

ניקוי ספות עור הוא תהליך פשוט יותר, מאחר והן מצופות בחומר שמונע כניסת לכלוך לפנים הספה. עם זאת, העור עצמו עלול לצבור שכבות של לכלוך עם השנים ולכן ניקיון יסודי של ספת העור עצמה יגרום לה להפוך לחדשה, להיראות טוב יותר ולתת לכם תחושה סטרילית ובטוחה.

שלבי ניקוי ספות מקצועי

ניקוי ספות מתחיל מקביעת פגישה עם נציגי החברה לניקיון רהיטי הבית. הנציגים ישמעו מכם באיזו ספה מדובר, מה גודלה, ההרכב שלה והמבנה שלה, ולפי מידע זה יביאו לביתכם חומרי ניקוי ומכשירים מתאימים.

כעת נציגי החברה יתחילו במלאכה לניקוי ספה בד: הם יספיגו אותה בחומר ניקוי אקולוגי, אנטי בקטריאלי, במיקומים אסטרטגיים. לאחר מכן ייתנו לחומר "לשבת" בתוך הספה ולנקות אותה מבפנים, בכל שכבות הבד והריפוד, ואז יבצעו שאיבה שלו עם מכשיר מיוחד. כדי להסיר כתמים בעייתיים יתבצע קרצוף וניקוי עם חומר מתאים ומברשות ייעודיות. חומרי ניקיון הספה הם ידידותיים לסביבה, כדי לאפשר לכם להשתמש בה ממש אחרי הניקיון בלי לחשוש, ומחטאים – כדי שלא יישארו חיידקים שיזיקו לכם בתוך ריפוד הספה.

לאחר מכן ניתן לספה להתייבש לזמן מה. כעת היא מוכנה לשימוש, והפעם כשהיא מבריקה וחדשה למראה!

ניקוי ספת עור הוא תהליך קצר אפילו יותר בו יתבצע שימוש במריחת חומר ניקיון מתאים לעור, שאיבתו חזרה וקרצוף כתמים.

איך לבחור חברת ניקוי ספות מקצועית?

כשאתם מתלבטים בין חברות ניקוי ספות המלצות הן דרך מצוינת לבחור את השירות הנכון לכם. דברו עם מכריכם מהסביבה ובקשו מהם מידע על חברות ניקיון רהיטים מהן היו מרוצים בעבר.

ניקוי ספות מחיר רצוי

פרוצדורת ניקוי הספות אינה יקרה כמו שנדמה! ניקוי ספה אחת יעלה מקסימום כמה מאות שקלים, החל מ-150 ₪, בהתאם לגודלה ולמיקום הבית. בניקוי ספות בד מחיר השירות יהיה מעט גבוה יותר אך גם אז תוכלו לחדש את מראה כל הספות והכורסאות בבית בתשלום נמוך ונגיש לכל כיס.