ניקוי מזרונים מקצועי

מזרונים הם בין רהיטי הבית הבסיסיים ביותר. אנחנו נוטים לשכוח שהם שם, להתייחס אליהם כמובן מאליו, בעוד הם חיוניים לתפקוד היומיומי התקין שלנו: שינה על מזרון נוח ואיכותי גורמת לנו לישון טוב יותר, להרגיש טוב ולהיות בריאים יותר. רק כאשר משהו מתקלקל או משתבש – פתאום המזרון לא נוח ונקי כמו פעם – יש צורך בניקוי מזרונים או ברכישת מזרון חדש. לפתע מתגלה שמזרונים הם לא זולים כל כך אלא מדובר בהשקעה של אלפי שקלים. במקרה של מזרון שכל המנגנון הפנימי שלו כבר שקוע, אין ברירה אלא לקנות מזרון חדש (ולהנות מהנוחות הפתאומית!) אבל במקרה והבעיה היתה רק לכלוך על המזרונים, משמעותי ככל שיהיה, חבל לוותר עליהם במהירות ולהשקיע הון בקניית מזרון חדש.

 

החלופה: ביצוע ניקוי מזרונים שיחדש את המזרון לחלוטין ויעניק לכם תחושת ניקיון ובריאות – ניקוי יעיל מקרדית האבק

https://www.clalit.co.il/he/your_health/family/Pages/kardit.aspx

ניקוי מזרונים מקצועי

חומר ניקוי מזרונים טבעי – וניקוי מזרונים בבית

אחרי שהמזרון התלכלך, הנטייה הראשונית היא לנסות לשפשף את הכתב שנוצר בעזרת מים וסבון, מתוך תקווה נואשת שזה יעזור והמזרון לא יפיק ריח רע או יעלה עובש. אבל השיטה הביתית הזו לא תמיד תעבוד – ויותר מכך, היא עלולה לגרום למזרון להיספג ברטיבות ולהצמיח עובש שרק יחמיר את הריח ואת המפגע הבריאותי. לכן אם ניקוי מזרונים לבד פחות הולך לכם והכתמים קשים, רצוי לשקול הזמנת ניקוי מזרונים מקצועי כדי להתמודד עם הבעיה. אבל אם מדובר בניקוי מזרונים משתן ותו לא, או בניקוי מזרונים מכתם קטן ולא מהצטברות לכלוך של שנים – ניתן להתמודד עם הבעיה גם בבית.

ראשית, השתמשו במטלית יבשה או בכפפות ובשואב אבק כדי לשפשף את המזרון ולהסיר ממנו לכלוך ואבק. לאחר מכן חלקו את שיטות ניקוי המזרונים לשניים, בהתאם לסוג המזרון:

  • במזרון שעשוי מכותנה או מחומר טבעי אחר חשוב לשים לב ולהשתמש רק בחומרים עדינים לניקוי המזרון: השתמשו במיץ הדרים מעורבב עם מלח כדי לשפשף בזהירות את כתמי המזרון. החומרים יסייעו בנטרול הריח. לאחר מכן ספגו את הנוזלים החוצה כדי למנוע היווצרות עובש.
  • במזרון סינתטי ניתן להשתמש בחומרים טבעיים נוספים – סודה לשתייה וחומץ טבעי. שפשפו את הכתם בחומץ תפוחים וקצת מים כדי לנקות אותו. אם מדובר בריח רע השתמשו בסודה לשתייה עם מעט מים, הניחו את המשחה שנוצרה על המזרון ותנו לה לספוג את הריח הרגע למשך זמן מה.

טיפים לשמירה על המזרן לאורך שנים

מה עושה חברת ניקוי מזרונים וספות?

 לא הצלחנו להוריד את הכתם? ו השעה להזמין שירות ניקוי מזרונים מקצועי. אבל איך הם עושים את זה? מה אנשי חברת ניקוי מזרונים בתל אביב, נתניה, באר שבע או ירושלים עושים שאתם בעצמכם לא תוכלו לעשות?

 

התשובה מורכבת משני חלקים: ידע וכלים.

 

הידע על סוגי מזרונים שונים, מרכיבי המזרונים, החומרים מהם המזרונים עשויים וההשפעות של הכתמים השונים על בד המזרון וחומרי המילוי שלו מסייע לחברת ניקוי המזרונים לטפל לעומק בבעיה. בנוסף, אנשי החברה גם לומדים לעומק את נושא חומרי ניקוי המזרונים המקצועיים, כימיים וטבעיים, ויודעים לקבוע באיזה חומר וטכניקה רצוי לפעול מול כל חומר וסוג כתם.

 

את הידע הזה העובדים מממשים עם כלי עבודה מיוחדים: שואב מקצועי, מכונת התזת חומר לעומק המזרון, מכונות ייבוש, אידוי וניקוי חיצוני ופנימי. אחרי מספר שלבים של חומר, הספגה, ייבוש וניקיון חיצוני תוכלו לראות את המזרון הופך לצחור ונקי מול העיניים.

 

ניקוי מזרונים מחיר

 וכמה תשלמו על התענוג? לא הרבה! ניקוי מזרון יחיד יעלה לרוב 200-400 ₪, כך שתוכלו לנקות את כל המזרונים בבית ולהפוך אותם לחדשים במחיר זול יותר מרכישת מזרון חדש. שווה.