מאמרים:

שירותי ניקוי סלונים


על שירותי ניקוי סלונים של SI Clean
לפעמים מספיק ילד ראשון בבית כדי שהכול יתחיל להתבלגן. מילא חוסר הסדר, אבל מה עושים עם כל הלכלוך? הגרבר שנשפך על הספה החדשה שקניתם רק לאחרונה. המטרנה שהכתימה את הכורסא האהובה שלכם.

הפעם שבה הם פלטו על ריפוד העור המבריק במכונית. ולא שיש לכם כוח לנקות את כל זה בעצמכם, גם ככה אתם בקושי מצליחים לישון לילה אחד שלם בלי שהבכי מעיר אתכם, אבל גם אם הייתם מנסים – רוב הסיכויים שבקושי הייתם מצליחים לגרד את השכבה השטחית ביותר של הלכלוך. הכתמים, האבק וסוגי הלכלוך השונים שמתחתיה היו נשארים, ומתגלים שוב מהר מאוד. ואיתם הריח הרע. אז מה עושים? למי כדאי לקרוא? ואיפה ניתן להשיג שירותי ניקוי ספות בד באיכות הגבוהה ביותר בישראל?

SI Clean – מס' 1 בישראל בשירותי ניקוי סלונים
הפיתרון הוא לקרוא לחברה מקצועית המתמחה בשירותי ניקוי סלונים, כמו גם בשירותי ניקוי ספות (כולל שירותי ניקוי ספות בד) ובשירותי ניקוי ריפודים לרכב. SI Clean, החברה המובילה בארץ בכל התחומים הללו, תגיע לסלון שלכם ותוך שימוש בחומרי ניקוי חזקים ויעילים אך לא מסוכנים, הטכנולוגיות החדישות ביותר והניסיון הרב שרכשנו במקצוע – נדאג שהוא יחזור להיות כמו חדש.

שירותי ניקוי סלונים מהסוג שאנו מציעים כוללים שירותי ניקוי ספות עם חיטוי שיקטול את החיידקים המצויים בין סיבי הריפוד וינטרל ריחות רעים. בנוסף לשירותי ניקוי סלונים חברת SI Clean מציעה שירותי ניקוי ריפודים לרכב, הכוללים שאיבת לכלוך ואבק שהצטברו, ריסוס שמפו ייעודי המתאים לסוג הריפוד, קרצוף עמוק שיסיר את הזיהום שהצטבר והזרקת מים בלחץ גבוה לניקוי יסודי במיוחד.
 

מה הופך אותנו למובילים בתחומנו בארץ?
שילוב בין אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר, טכניקות מתקדמות וחדישות (כמו ניקוי בשיטת הזרקה ויניקה) ויחס מקצועי, אדיב ואנושי. הניסיון העשיר שרכשה חברת SI Clean במרוצת השנים מאפשר לה להעניק את פיתרונות הניקיון הטובים ביותר לכל סוגי הלכלוך המצטברים במזרונים, סלונים, ספות, שטיחים, כורסאות ומושבי ושטיחי רכבים.

 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: