מאמרים:

שירותי ניקוי מושבי רכבים


איפה ניתן למצוא שירותי ניקוי מושבי רכבים ברמה הגבוהה ביותר?
כל מי שהתנסה בלכלוך משמעותי ברכב וערך בירורים בתחום, כבר מזמן יודע את התשובה: SI Clean היא החברה המקצועית מס' 1 בישראל בכל הנוגע למתן שירותי ניקוי מושבי רכבים, שירותי ניקוי וחידוש מזרון (ניתן כמובן לבקש גם רק שירותי ניקוי מזרון) ובכלל זאת גם שירותי ניקוי מזרון זוגי. אז מה בעצם נדרש כדי לנקות את מושבי הרכב או השטיחים שבו על הצד הטוב ביותר – ולמה אתם לא יכולים לעשות את זה בעצמכם?

SI Clean – סיפור של הצלחה
שירותי ניקוי מושבי רכבים מהסוג המקצועי הניתן על ידי חברת SI Clean כוללים שאיבה מסיבית של הלכלוך והאבק שהצטבר במושבים, ריסוסם בשמפו ייעודי המתאים לסוג המושב בין אם הוא עשוי מעור ובין אם מבד, קרצוף עמוק המאפשר ניקוי יסודי של השכבות שקשה לחדור אליהן והזרקת מים בלחץ גבוה להשלמת הניקיון. רק ניקוי יסודי מסוג זה יאפשר לרכבכם לשוב ולהיות במצב החדיש בו היה כאשר נסעתם בו לראשונה.

בנוסף לשירותי ניקוי מושבי רכבים, אנו מתמחים גם במתן שירותי ניקוי וחידוש מזרון באופן שיסיר ממנו כתמים ואבק לטווח הרחוק ולא יסתפק בניקוי שטחי וזמני של השכבות העליונות כמו ניקוי שעושים לבד בבית, שאחריו הכתמים והריחות הרעים יחזרו תוך זמן קצר. הצוות שלנו עושה שימוש בחומרים חזקים ויעילים אך לא מסוכנים, ניחן בניסיון של שנים רבות בתחום ומצטיין ביחס נעים, אנושי ואדיב לכל לקוחותינו. מעוניינים בשירותי ניקוי מזרון? זו הכתובת בשבילכם.
 

אז למה אתם מחכים?
בין אם מדובר בשירותי ניקוי מושבי רכבים, בשירותי ניקוי וחידוש סלונים או בשירותי ניקוי מזרון זוגי,לחברת SI Clean אין מתחרים. הטיפול יותאם עבורכם באופן אישי. נמאס לכם מריחות רעים בסלון? רוצים שהרכב שלכם יחזור להיות מה שהיה ביום בו קניתם אותו? בא לכם לישון שוב על מזרון רך, נעים, נוח ונקי שירגיש כמו חדש? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר אלינו – ואנחנו כבר נגיע.

 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: