מאמרים:

שירותי ניקוי בדים


שירותי ניקוי בדים – במאה ה-21
"הבית נראה כמו חורבה", אמרת לו בהלם. הילדים השתוללו, מרחו שוקולד השחר על הספות, מעכו במבה ושפשפו אותה בריפוד של הכורסא והילד הקטן והמנוזל של השכנים אפילו השאיר מזכרת מגעילה במיוחד על המזרון שלכם. העיקר שהיה לילדה יומולדת שמח. "לכי תמצאי עכשיו חברה בראשון לציון שמספקת שירותי ניקוי בדים, ספות וריפודים" אמרת בייאוש. "אמא שלי משתמשת רק בחברה אחת", אמרה הדר, הילדה המתוקה עם החיוך הרחב שהייתה עם הבת שלכם בגן שושנה. "קוראים לה SI Clean". "וואלה?" אתה מפטיר בהפתעה. "נראה לי ששמעתי עליהם! אולי שווה לנסות."

אצל SI Clean ניקיון הוא לא סיפורי בדים...
שירותי ניקוי בדים הם רק חלק קטן ממה ש-SI Clean מציעה ללקוחותיה. בתור החברה המובילה בתחומה בישראל, SI Clean מספקת שירותים מגוונים בכל רחבי הארץ. זקוקים לניקוי שטיח סינתטי בערבות הנגב? או אולי לניקוי מזרון זוגי במרכז? "אם כבר", אתה אומר, "לא יזיק לנו ניקוי מזרון זוגי בראשון לציון". "מעולה", אומר באדיבות נציג השירות שלנו. "אם כבר הזמנתם שירותי ניקוי בדים, למה שלא תזמינו גם ניקוי מזרון זוגי במרכז על הדרך?" "התכוונת לניקוי מזרון זוגי בראשון לציון", אתה מתקן אותו ואז נזכר שגם ראשון נמצאת במרכז. נו טוב, אתה לא באמת אשם שהמוח שלך הפסיק לעבוד אחרי היומולדת המתישה הזאת.

"רגע", את מתערבת, "אם הם כבר באים, מה עם ניקוי שטיח סינתטי?" "זו", אומר נציג השירות שלנו, "אחד מתחומי ההתמחות העיקריים שלנו."
 

אז מה כל כך מיוחד ב-SI Clean?
בתור החברה המובילה בישראל במתן שירותי ניקוי בדים, ספות וריפודים, , SI Clean שכללה את שיטות הניקוי שהיא נוקטת בהן לדרגת אמנות ומבצעת כל עבודה שהיא לוקחת על עצמה באופן המקצועי ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיה האחרונה ומתן יחס נעים, אדיב ואנושי לכל אחד מלקוחותיה. אצלנו – הלקוח הוא תמיד במקום הראשון. והשילוב יוצא הדופן בין ניסיון, מקצועיות, אמינות ואנושיות הופך אותנו לחברה מס' 1 בישראל בתחומנו.

 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: