מאמרים:

ניקוי שטיח רגיל


ניקוי שטיח רגיל? קטן עלינו
לפני הרבה שנים, בארץ רחוקה רחוקה, או כך נדמה, היה לכם שטיח. כיום הוא נראה כמו אוסף בלתי מזוהה של כתמים, אבק ולכלוך, שמפיץ ניחוחות חשודים ואתם מתקשים לזכור למה קניתם אותו מלכתחילה. אבל שטיח יכול להיות עניין נעים ודקורטיבי. הוא רק דורש תחזוקה מדי פעם כדי להסיר לכלוך, להיפטר מכתמים ולנטרל ריחות רעים. מעוניינים בניקוי שטיח רגיל ולא ידעתם לאן לפנות? אז עכשיו אתם יודעים. כשמדובר בניקוי שטיח רגיל, בניקוי שטיח פרסי או בניקוי שטיח סיני – יש רק חברה אחת בארץ העומדת בסטנדרטים המקצועיים המחמירים ביותר.

אצל SI Clean כל שטיח – מרבד קסמים
בתור החברה המצטיינת בתחומה, SI Clean מבצעת כל עבודה שהיא לוקחת על עצמה באופן המקצועי ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיה האחרונה ומתן יחס נעים, אדיב ואנושי ללקוחותיה. אחד מתחומי המומחיות שלנו הוא ניקוי יעיל, מקיף ויסודי של שטיחים מסוגים שונים. בנוסף לניקוי שטיח רגיל, SI Clean מתמחה גם בניקוי שטיח פרסי, שנארג בעבודת יד ועשוי מחומרים עדינים ואיכותיים ולכן הניקיון שלו חייב להיות עדין ומדויק אף הוא ומחייב יד מקצועית רבת ניסיון כדי לא לגרום נזק לאריג. בנוסף לכך, אנו מתמחים גם בניקוי שטיח סיני, העשוי מצמר או מכותנה ומחייב אף הוא מיומנויות שאין על פי רוב לאנשים פרטיים.

לא רק שטיחים – גם מזרונים
מומחיות נוספת של SI Clean היא ניקוי וחידוש מזרונים. מעוניינים בניקוי מזרון זוגי בירושלים? או אולי בניקוי מזרון זוגי בצפון? התקשרו אלינו ואנשי המקצוע המובילים שלנו יבצע ניקוי יסודי של המזרונים, שיגיע עד לשכבות העמוקות יותר, יסיר כתמים ואבק וינטרל ריחות רעים לטווח הארוך, ויחזיר את המזרון להיות נקי, נוח ונעים כמו שהיה ביום בו קניתם אותו. בין אם מדובר בניקוי מזרון זוגי בירושלים עיר הבירה, או בניקוי מזרון זוגי בצפון, אי שם ליד מטולה, טובי המומחים של SI Clean יגיעו אליכם הביתה כדי לבצע את הפרויקט באופן הטוב והמקצועי ביותר שיש.
 

בין אם מדובר בניקוי מזרון זוגי בירושלים עיר הבירה, או בניקוי מזרון זוגי בצפון, אי שם ליד מטולה, טובי המומחים של SI Clean יגיעו אליכם הביתה כדי לבצע את הפרויקט באופן הטוב והמקצועי ביותר שיש.
 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: