מאמרים:

ניקוי שטיח לאחר הצפה


ניקוי שטיח לאחר הצפה – או: אחרינו המבול
אתה לא מאמין שהצינור התפוצץ. יצאת הבוקר מדירת שלושה חדרים בקומה שישית. חזרת בערב לאטלנטיס. האינסטלטור מגיע, אתם מייבשים את הכול. הרוב חוזר לקדמותו. אבל מה עם כל מה שנהרס? ניקוי שטיח לאחר הצפה זה אתגר שלא פשוט לעמוד בו. הלכלוך, הכתמים והאבק שהצטברו בשכבות העמוקות ביותר שלו, הריחות הרעים שקשה להיפטר מהם והמרקם שהיה חלק והפך לממורט כמו סחבת ניקוי – כל אלו מחייבים טיפול מקצועי. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

נעים מאוד – אנחנו SI Clean
עבורנו, ניקוי שטיח לאחר הצפה הוא רק אחד מאינספור שירותים שאנו מתמחים בלספק ללקוחותינו בכל רחבי הארץ. זקוקים לניקוי ריפודים לרכב ברמת גן? אין בעיה. לניקוי ריפודים לרכב בשרון? אנחנו כבר פה. אין מקום שלא נגיע אליו כדי לספק את השירות המיטבי ללקוחותינו. אבל אתם הרי זקוקים לניקוי שטיח משי עדין במיוחד שהייתם בטוחים שההצפה גמרה סופית. למזלכם, אנחנו מתמחים בין היתר בטיפול בשטיחים עדינים, למשל שטיחים פרסיים וסיניים, שנארגו בעבודת יד קפדנית ושניקויים מחייב תשומת לב, מיומנות ומקצועיות שאין לאנשים פרטיים בדרך כלל. עבור רוב בעלי הבית, ניקוי שטיח משי (שלא לדבר על ניקוי שטיח לאחר הצפה) יסתיים ככל הנראה בהריסתו. עבורנו – זה רק עוד יום עבודה.

יש לנו את כל מה שאתם צריכים
אז דיברנו קצת על ניקוי שטיח לאחר הצפה. אבל מה עם אותו ניקוי ריפודים לרכב ברמת גן? או אולי ניקוי ריפודים לרכב בשרון? בתור החברה המובילה בישראל בניקוי מושבי רכב, העומדת בסטנדרטים המקצועיים המחמירים ביותר ומעניקה שירות מקצועי אדיב ואנושי לכל לקוחותיה, אנשי המקצוע שלנו יחזירו את הריפודים ברכבכם להיות כמו חדשים.
 

הטיפול שלנו כולל שאיבה של פירורים לכלוך ואבק שהצטברו בהם, ריסוס שמפו ייעודי המתאים לסוג הריפוד, קרצוף יסודי שיגיע גם לשכבות העמוקות ביותר והזרקת מים בלחץ שתבטיח שהרכב שלכם יהיה נקי ורענן כאילו קניתם אותו רק הבוקר. כל מה שנשאר לכם לעשות זה להתקשר.
 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: