מאמרים:

ניקוי שטיחים לעסקים


איך הפכנו לאלופי הארץ בניקוי שטיחים לעסקים?
הכול מתחיל במקצועיות. מעט מאד חברות בארץ מסוגלות לבצע ניקוי שטיחים לעסקים ברמה הנדרשת לשם כך. לדוגמה, ניקוי שטיחים מקצועי, יסודי ומקיף יכול להתבצע במשרד שלכם, תוך שימוש בחומרים טובים, שלא יגרמו לנזקים, כדי להסיר כתמים, לנקות לכלוך ואבק ולרענן את השטיח. ניקוי יסודי ואיכותי בהרבה יהיה זה שייעשה במפעל, ויכלול את השריית השטיח בחומרי ניקוי מתאימים, סחיטה וייבוש שלו, ובנוסף לניקויו מכתמים אבק ולכלוך גם החזרה של השטיח למרקמו וגמישותו המקוריים. החברה המובילה בארץ בניקוי שטיחים לעסקים ולבתים פרטיים כאחד היא SI Clean. אבל איך בעצם הפכנו לכאלה?

SI Clean –אצלנו מקצועיות היא אחריות
כבר הרבה שנים אנחנו לוקחים על עצמנו כמעט כל עבודה בכל מקום בארץ. ניקוי סלונים בצפון? קטן עלינו. ניקוי ספת עור לבנה באשקלון? יאללה, סגור. ניקוי מושבי רכבים בירושלים? אלא מה, עשינו את זה רק הבוקר. אבל מה בעצם מחבר בין כל אלו – נניח, בין ניקוי ספת עור לבנה ביבנה, ניקוי מושבי רכבים בירושלים וניקוי סלונים בצפון? התשובה פשוטה. איכות, איכות ועוד פעם איכות. ניקוי שטיחים לעסקים הוא רק אחד מאינספור שירותי ניקוי ריפודים, ספות ובדים שחברת SI Clean מספקת ללקוחותיה. אז כן, אנחנו אלופי הארץ בניקוי שטיחים לעסקים. זה נכון. אבל אנחנו הרבה יותר מזה.

בשבילכם זה ניקיון – בשבילנו זו שליחות
אנשי המקצוע של SI Clean ניחנו בשילוב נדיר של ניסיון רב שנים, עמידה בלתי מתפשרת בסטנדרטים המקצועיים המחמירים ביותר הקיימים ותודעת שירות מפותחת שבמסגרתה כל לקוח מקבל את היחס הנעים, האדיב והאנושי ביותר.  בשבילנו, ניקיון הוא רק חלק מהתמונה. חברת SI Clean קמה על מנת להגשים חזון שבמסגרתו כל אדם בישראל יוכל ליהנות משירותי הניקוי המתקדמים ביותר בתחומנו.
 

על מנת לממש חזון זה, המומחים שלנו מתעדכנים בכל רגע נתון בטכנולוגיות החדישות ביותר, כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר. כל שנותר לכם לעשות הוא להתקשר אלינו. אז למה אתם מחכים?
 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: