ניקוי ריפוד בד ועור


ריפודים שונים מבד ומעור סובבים אותנו בכל מקום. בספות שנמצאות בסלון שלנו, בכיסאות המטבח שלנו, במושבי הרכב שלנו ובמקומות אחרים שתחת אחריותנו. עם הזמן הם מתלכלכים, סופגים זוהמה ומתמלאים כתמים מה שיכול להפוך ולהיות מאוד לא נעים וגם להריח רע. ניקוי ריפוד, בד ועור הוא משהו שאנחנו צריכים לעשות אחת לכמה שנים בכדי להחזיר את המצב אחורה.
 

אפשר לעשות את זה לבד, אך ברמה מסוימת ואי אפשר להגיע לתוצאות טובות בלי החומרים האיכותיים ביותר ובלי המיכשור המתאים.

רק חברה מקצועית ועם ניסיון כמו חברת s.i clean תוכל לעשות את זה ברמה גבוהה מאוד ולפתור את הבעיה לכמה שנים.
 

למה לבחור דווקא בחברה s.i clean?


הנה כמה סיבות למה אתם חייבים לבחור בחברת s.i clean בשביל לנקות את הריפודים שלכם ולא משנה אם הם מבד או מער:
  • בגלל תכשירי הניקוי – חברת s.i clean מקפידה לעבוד עם תכשירי הניקוי האיכותיים ביותר. תכשירי ניקוי שכוללים כימיקליים שונים עלולים להיות מסוכנים בעיקר לאלו שסובלים מאלרגיות קשות וצריך להיזהר עם זה. החברה עובדת רק עם חומרים שהורשו לעבודה עימם.
  • בגלל במיכשור – בשביל לנקות בצורה מקצועית ויעילה ובשביל לקבל תוצאות מדהימות צריך לעבוד עם מיכשור מתקדם, עם מכונות איכותיות ובצורה מקצועית. בחברת s.i clean לא חוסכים ועובדים רק עם ציוד משופר, רק עם ציוד מתקדם שעושה את העבודה כמו שצריך ומנקה בצורה יעילה.
  • בגלל כוח האדם – בחברת s.i clean כוח האדם הוא יעיל ומקצועי והוא בעיקר בעל ניסיון רב בניקוי כל סוגי הריפודים בבית או ברכב. צוות החברה מורכב מעובדים מסורים ואחראיים שמתייחסים לרכושו של הלקוח כאילו היה שלהם ומטפלים בו בעדינות מרבית.

אז אם אתם צריכים לנקות ריפוד, בד או עור ולא משנה אם זה רגע לפני פסח, אם הבית עובר שיפוץ וניקוי כללי או אם אתם כבר לא יכולים לסבול את הכתמים ואת הריח, עם חברת s.i clean הריפוד שלכם בידיים טובות ומקבל את הטיפול הראוי לו בכדי שתוכלו לחזור וליהנות ממנו.
 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: