מאמרים:

ניקוי ספה פינתית


רק עם SI Clean
מרוב כתמים כבר לא רואים את הסלון? הספה הפינתית האלגנטית שלכם הפכה לזירת פשע מוכתמת ברטבים וחסר רק סרט משטרתי שיקיף אותה? ריפוד העור המבריק שלכם מזכיר כיום בעיקר את עור הפנים המקומט של אי.טי? אין צורך לנסות לטפל במפגע התברואתי הזה בעצמכם. ניקוי ספה פינתית הוא רק אחד מתחומי ההתמחות של SI Clean, החברה המובילה, האיכותית והמקצועית בישראל למתן שירותי ניקוי לריפוד, ספות ובדים. נקבו בסוג הניקיון שאתם זקוקים לו – ואנו נספק אותו. ניקוי ספות עור 2 מושבים? אין שום בעיה. ניקוי ספות עור 3 מושבים? קטן עלינו. ניקוי ספות בד בתל אביב? אנחנו כבר בדרך. וכמובן, ניקוי ספה פינתית עבורנו הוא משחק ילדים. אז מה הפך אותנו למס' 1 בארץ בתחומנו?

SI Clean – דור העתיד של ניקוי ספות
קודם כול בואו ננסה לענות על השאלה – כיצד מבצעים ניקוי ספה פינתית יסודי, יעיל ומקצועי? ניקוי כזה חייב להתבצע עם חומרים חזקים ויעילים, אך לא מסוכנים, ולהיעשות על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון כמו המומחים של SI Clean כך שהניקוי לא יהיה שטחי בלבד – מה שיביא לכך שהכתמים, האבק והריחות הרעים יחזרו עד מהרה – אלא ניקוי מעמיק שיסיר את הכתמים והלכלוך לטווח הארוך, יחטא את הספה ויקטול את החיידקים המצויים בין סיבי הריפוד וייפטר מהריחות הרעים לתמיד.

בניקיון – אין לנו מתחרים
שנים רבות של ניסיון הפכו אותנו למובילים בארץ בכל הנוגע למקצועיות, איכות ושימוש בטכנולוגיות חדישות. לצד זאת, אנחנו לא שוכחים שלפני הכול, חשוב לתת לכל לקוח את היחס הנעים, האדיב והאנושי ביותר.
 

השילוב הנדיר הזה בין מקצועיות, איכות ושירותיות הפך אותנו לחברה המוערכת והאמינה ביותר בתחומנו, ואנו שומרים על התואר הזה בגאווה כבר שנים רבות. אם זה ניקוי ספה פינתית, ניקוי ספות עור 2 מושבים (אה, סליחה, בעצם רציתם ניקוי ספות עור 3 מושבים!) או ניקוי ספות בד בתל אביב – אנחנו הטובים ביותר. בואו לגלות מדוע.
 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: