ניקוי מושבי ושטיחי רכבים


בעידן המודרני הרכב הוא אחד המקומות שאנו מבלים בו הכי הרבה זמן. הוא לוקח אותנו אל ומהעבודה, הוא מאפשר לנו לנייד את בני המשפחה והוא לוקח אותנו לכל סידור אותו אנו צריכים לעשות. אנחנו רוצים שהוא יהיה נעים, רוצים שהוא יהיה כייפי ורוצים שהנסיעה בו תהיה חווייתית ובשביל זה אנחנו משקיעים לא מעט ברכב.

מחפשים חברה מקצועית? הכירו את חברת s.i clean
אם אתם צריכים ניקוי מושבי ושטיחי רכבים הכירו את חברת s.i clean. חברת s.i clean היא בעלת ניסיון רב והיא מומחית בניקיון כל סוגי הבדים והעור. עם חברת s.i clean מושבי הרכב שלכם ייראו כחדשים תוך זמן קצר.

 

אחד הדברים החשובים הוא לשמור אותו נקי וספציפית לשמור את המושבים והשטיחים נקיים וריחניים. עם הזמן נשפכים חומרים שונים על ריפוד הרכב, זיעה מצטברת ומחלחלת בו, אבק חודר לעומק הריפוד והריחות מתחילים להיות לא נעימים. בדיוק בגלל זה צריך ניקוי מקצועי של המושבים והשטיחים, ולא משנה אם מדובר על בד או עור.
איך מתבצע ניקוי מקצועי?
ניקוי מושבי ושטיחי רכבים באופן מקצועי כולל כמה שלבים. הוא מתחיל עם שאיבה של מושבים והשטיחים בשואב אבק, שאיבה של הפירורים והלכלוכים שניתן לשאוב. הוא ממשיך עם ריסוס של שמפו ייעודי, ויש סוגים שונים של שמפואים וחשוב כמובן לעשות שימוש בשמפו שמתאים לסוג הבד או העור. ניקוי מקצועי ממשיך עם קרצוף של החומר לתוך סיבי הבד בכדי להגיע לשכבות העמוקות ולאחר מכן מזריקים מים בלחץ גבוה בכדי להגיע עמוק ולנקות בצורה יסודית.

את הנוזלים שחדרו לתוך הריפוד במהלך הניקיון, צריך לשאוב בכדי שלא ייווצר עובש בתוך הריפוד ובכדי שלא תהיה חלודה בחלקי מתכת שנמצאים בתוך המושב ואת זה עושים עם מכשיר ייעודי ששואב בלחץ גבוה שלאחריו תוך שעות ספורות המושבים יתייבשו לגמרי. אם יש ריחות רעים ניתן לרסס את הריפוד עם תכשיר ייעודי שאמור לנטרל את הריחות הללו. את כל זה ובצורה מקצועית עושה חברת s.i clean שתשמח לסייע לכם לנקות את מושבי הרכב.

 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: