ניקוי מקצועי לשטיחים


שטיח בבית או בעסק יכול להיות כייפי ונעים, יכול להיות פריט דקורטיבי שמוסיף המון אבל הוא דורש טיפול. הוא דורש תחזוקה קבועה ודורש ניקוי שלו אחת לתקופה בכדי לנטרל ריחות רעים, בכדי להיפטר מכתמים ובכדי להסיר לכלוך.

בעיקר כשמדובר על שטיח פרסי, צריך לטפל בו מבעוד מועד וצריך לעשות את זה בעדינות.

זהו שטיח שנארג ידנית מחומרים איכותיים וצורת האריגה שלו שומרת על איכותו שנים רבות, וככזה הוא דורש טיפול וניקוי מידי פעם אך אם הניקוי לא מתבצע בידיים מקצועיות השטיח עלול להינזק קשות בגלל עדינותו.

ניקוי שטיחים יכול להתבצע בשתי אופציות. הוא יכול להיות בבית הלקוח מה שאומר בחירה של חומרי הניקוי הטובים ביותר ואלו שלא יגרמו לנזקים, וניקוי כתמים באמצעותם, הסרת לכלוך, הסרת אבק, וריענון של השטיחים. לעומת זאת ניקוי שטיחים במפעל הוא ניקוי יסודי הרבה יותר ואיכותי הרבה יותר.

ניקוי במפעל מתחיל עם השרייה של השטיח בחומרי ניקוי מתאימים, סחיטה שלו ולאחר מכן ייבוש שלו, והניקיון יכלול הן הסרת לכלוך וכתמים, הן נטרול של ריחות רעים שהיו לפני כן והן החזרה של השטיח למרקם הקודם שלו ולגמישות הרצויה.
 

ניקוי בבית או במפעל?


למה לבחור דווקא ב- s.i clean
אם אתם צריכים ניקוי שטיחים מקצועי אתם צריכים את s.i clean, החברה המובילה בישראל. ניקוי שטיחים צריך להתבצע לא רק בידיים מקצועיות אלא גם בידיים עדינות, בכדי לא לפגוע בשטיח ובמרקם שלו. צוות s.i clean הוא צוות מנוסה שעובד עם חומרי הניקוי הטובים ביותר, מבצע עבודה יסודית ואיכותית ומחזיר את השטיח למצבו המקורי. הניסיון של s.i clean יחד עם הרצון לשרת אל הלקוחות בצורה הטובה ביותר הם אלו שהופכים את החברה לחברה מבוקשת כל כך.

 
אם יש לכם שטיח או שטיחים שאתם רוצים לנקות אותם, אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם זמן יקר ולא מעט כאב ראש ובעיקר, אם אתם רוצים שהשטיח שלכם ינוקה בצורה מקצועית ואיכותית אתם צריכים חברה מקצועית שתעשה את זה, וחברה מקצועית זה s.i clean
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: