ניקוי מקצועי לספות


הספות בבית הם מרכיב מרכזי בעיצוב הכולל של הסלון. אנו משקיעים לא מעט בבחירה שלהם, בסוג הבד המועדף עלינו, בגודל, בצורה וכמובן בצבעים. אנחנו עושים גם לא מעט בכדי לשמור עליהן נקיות ומשתדלים לא לאכול תוך כדי ישיבה עליהם, אבל אין מה לעשות, הזמן עושה את שלו. הקפה ששתינו מול הטלוויזיה ונשפך מעט על השפה, הילד שהחליט לבדוק אם אפשר לצייר על הספה, הבת של השכנים שנכנסת עם צלחת הספגטי שמוצאת את דרכה לספה ודברים אחרים שגורמים לספה אט אט להתלכלך.

בהתחלה אנחנו עוד מנסים לנקות עם חומרי ניקוי מהסופר, כאלו שהמליצו לנו עליהם, אבל לאט לאט הספה הולכת והופכת לכזו שקשה לנקות אותה, בעיקר בשל הכתמים שחודרים לעומק האריג... אז מה עושים? פונים לחברה שמספקת שירותי ניקוי מקצועי לספות, חברה כמו s.i clean שעושה עבודה איכותית ומחזירה לספות שלנו את הברק והניקיון שהיו להן.

כמה דברים שצריך לדעת על ניקיון מקצועי
ניקוי מקצועי לספות הוא לא טיפול שטחי כזה שלאחר זמן קצר הכתמים חוזרים להיראות אלא כזה שאמור לתת את אותותיו לזמן ארוך. הוא צריך לכלול חיטוי מלא של הספות בשביל לקטול את החיידקים שנמצאים בין סיבי הריפוד, והוא אמור לנטרל ריחות רעים שנספגו בספה לאורך הזמן.

חשוב לוודא, עם חברת הניקיון שהיא לא עושה שימוש בחומרים המכילים כימיקליים, חומרים שעלולים לעורר אלרגיות אצל בני אדם והם לא בריאים כמובן. חשוב לוודא שלחברה יש ניסיון בתחום ותמיד טוב לבקש גם המלצות...
 

עם s.i clean אתם יכולים להיות רגועים!


אם אתם צריכים ניקוי מקצועי לספות הגעתם למקום הנכון.

עם חברת s.i clean אתם יודעים שהספות שלכם בידיים טובות, ידיים מקצועיות שיודעות לעשות את העבודה. ב- s.i clean מקפידים לעבוד רק עם חומרי ניקוי איכותיים, חומרים מורשים שהוכחו כיעילים לטווח הרחוק.

ב- s.i clean גם עושים שימוש בציוד מתקדם כזה שעושה עבודה מעמיקה תרתי משמע, עבודה שתנטרל את הריחות הרעים ותחזיר לספות את הזוהר והניקיון שהיו להן לפני.
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: