מאמרים:

ניקוי כורסת טלוויזיה מעור


אז מה בעצם הבעיה עם ניקוי כורסת טלוויזיה מעור?
חזרנו הביתה עייפים מעוד יום עבודה. התרווחנו על כורסת העור המהודרת שקנינו לפני כמה חודשים ולפתע צעקה נפלטת מפינו: איך לעזאזל הצלחנו לשפוך את הבירה\הקפה\הרוטב של הלזניה על הכורסא שעלתה לנו כמה אלפי שקלים? היינו שמחים להרגיע אתכם, אבל לצערנו, ניקוי כורסת טלוויזיה מעור רחוק מלהיות סיפור פשוט.

בואו נניח שאתם זקוקים לניקוי כורסא בתל אביב. אתם יכולים כמובן לצאת מהבית, לצעוד ל-AMPM הקרוב באבן גבירול או בקינג ג'ורג' ולקנות חומרים שעלולים להזיק לעור העדין של כורסא שלכם. אבל זו לא הבעיה היחידה עם ניקוי כורסת טלוויזיה מעור, משום שגם אם אותם חומרים לא יגרמו לה נזק, יש לצפות שהם גם לא יסירו ממנה את הכתמים, הריחות הרעים, האבק או החיידקים שהצטברו בה לטווח הארוך.

ניקוי כורסת טלוויזיה מעור – רק עם SI Clean
זקוקים לניקוי כורסא בתל אביב – או בכל מקום אחר? הדרך הנכונה לעשות זאת היא דרך החברה המובילה בתחום זה בישראל, SI Clean. צוות המומחים שלנו, עם שנים רבות של ניסיון בתחום, יעשה שימוש בחומרים יעילים אך לא מסוכנים ובטכניקות החדישות ביותר כדי להבטיח שהכתמים, האבק והריחות הרעים יעזבו את הכורסא שלכם מבלי לאיים לחזור בשנים הקרובות. ומה עם החיידקים? ניקוי יסודי ומקצועי של כורסא כולל חיטוי שיקטול את החיידקים המצויים בין סיבי הריפוד. איתנו, הכורסא שלכם תחזור להיות חדשה, נקייה ומבריקה כבר מחר.

SI Clean – גם ניקוי מושבי רכבים
ניקוי כורסת טלוויזיה מעור הוא רק אחד ממגוון רחב של שירותים שאנו מציעים, ביניהם ניקוי מושבי רכבים. זקוקים לניקוי מושב של רכב? הגעתם לכתובת הנכונה.
 

עם הזמן מצטברים על מושבי ושטיחי הרכב לכלוכים שמחלחלים אליהם, זיעה ואבק והריחות נעשים בלתי נעימים, בין אם מדובר בעור או בבד. ניקוי מושב של רכב באופן מקצועי כולל שאיבה, ריסוס בשמפו ייעודי, קרצוף עמוק והזרקת מים בלחץ גבוה. עם הטיפול הנכון, הרכב שלכם יחזור להיות כמו חדש.
 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: