מאמרים:

ניקוי כורסא בחולון


בדרך הנכונה
רובנו בוודאי זוכרים את הכורסא של ארצ'י בנקר בסדרה "הכול נשאר במשפחה". כורסתנו היא מבצרנו ואנו משתדלים לשמור עליה מכל משמר. אך במרוצת הזמן הילדים או אנחנו אוכלים עליה ומלכלכים אותה ברוטב, תנועה לא נכונה גורמת לקפה להישפך עליה והיא כבר לא יפה ומרשימה כמו ביום שבו קנינו אותה. ואז אנו מתפתים לנקות אותה בעצמנו, משתמשים בחומרים שקנינו בסופר – אבל עם הזמן קשה לנקות את הכורסא כי הכתמים חודרים לעומק האריג. אז מה עושים? נניח, לדוגמה, שאתם גרים בשדרות קוגל בחולון והכורסא שסבא הוריש לכם כבר מצויה על סף התאבנות מתקדמת.

אז איך דואגים לניקוי כורסא בחולון- בדרך הנכונה?

הכי נקי – Si Clean
כדי לענות על השאלה הזו יש להבין קודם כול שניקוי כורסא בחולון (או ניקוי כורסא באשדוד, או ניקוי כורסא בבת ים, או ניקוי כורסא בירושלים – העיקרון זהה כמובן בכל מקום)  הוא רק מקרה פרטי של בעיה רחבה בהרבה. הבעיה היא שכשרובנו מנקים את הכורסא שלנו, מדובר בניקיון שטחי ולכן הכתמים והריחות הרעים חוזרים עם הזמן.

ניקוי מקצועי של כורסא צריך לכלול חיטוי שיקטול את החיידקים המצויים בין סיבי הריפוד, ינטרל את הריחות הרעים שהצטברו בספה עם הזמן ויסיר את הכתמים לטווח הארוך. חברת SI Clean מציעה לעשות בדיוק את זה, באמצעות ידע וניסיון מקצועיים של שנים רבות שהפכו אותה לחברה המובילה בתחומה בישראל. בואו נחזור לדוגמה שפתחנו בה, של ניקוי כורסא בחולון. במקרה כזה צוות שיורכב מטובי המומחים של SI Clean יגיע אליכם הביתה ויטפל בכורסא באמצעות חומרים יעילים אך לא מסוכנים ושימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת, על מנת לוודא שהכתמים והריחות הרעים לא יחזרו.
 

צלצלו מכל מקום בארץ – ואנחנו נגיע
אין בעיה בתחום ההתמחות שלנו שלא נפתור. הזמינו אותנו לניקוי כורסא בחולון, לניקוי כורסא באשדוד, לניקוי כורסא בבת ים או לניקוי כורסא בירושלים – בכל מקום בארץ שנתבקש להגיע אליו, ניתן את השירות הטוב ביותר שקיים.

 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: