מאמרים:

ניקוי וחידוש מזרון ברמת גן


הסיפור האמיתי
כשעוסקים בניקוי יסודי ומקצועי של מזרונים שנים רבות כמו המומחים של SI Clean, החברה המובילה בתחומה בישראל, מצטברות לא מעט חוויות לספר עליהן. אחד המקרים הזכורים לוותיקי החברה הוא קריאה לניקוי וחידוש מזרון ברמת גן. התברר שמדובר במזרון שהיה בדירה כבר מתקופת המנדט הבריטי, וכלל עובש מסוגים שונים, שכבות מורכבות של כתמים וכמובן, שהדיף ניחוחות לא נעימים בעליל. אולם לאחר קרצוף יסודי בחומרים יעילים אך לא מסוכנים ושימוש בטכניקות חדישות, המזרון נראה צעיר בשבעים שנה לפחות.

ניקוי וחידוש מזרון ברמת גן אמנם יכולה להיות משימה לא פשוטה, אך כך גם ניקוי וחידוש מזרון בראשון לציון, ניקוי וחידוש מזרון ברחובות או ניקוי וחידוש מזרון בשרון. הדבר היחיד שיבטיח ניקיון מיטבי למזרון שלכם, הוא שתקראו לאנשי מקצוע היודעים לבצע זאת על הצד הטוב ביותר.

כיצד הפכה SI Clean למובילה בתחומה בישראל?
הפרשה המשעשעת של אותה קריאה לניקוי וחידוש מזרון ברמת גן היא רק אחד מאינספור מקרים שבהם התמהיל הייחודי שמציעה SI Clean בין שימוש מקצועי בטכניקות חדישות, ניסיון רב שנים ויחס נעים אנושי ואדיב אפשרו לה להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר. הידע המקצועי של החברה אינו מסתכם לניקוי וחידוש מזרונים, והיא מציעה טיפול יסודי זהה לספות, למושבי ושטיחי רכבים, לשטיחים ולריפודי בד ועור, כמו גם ניקוי בטכנולוגיה מתקדמת של שיטת הזרקה ויניקה.

במקום לנסות לנקות באופן שטחי את הכתמים המצטברים במזרון, רק כדי שהם יחזרו בהמשך, יחד עם האבק והריח הרע – נסו את SI Clean. המומחים שלנו יגיעו לכל מקום בארץ ויטפלו בכתמים הקשים ביותר באמצעות התאמת החומרים, הטכניקות והמינונים שבהם נעשה שימוש למקרה בו עלינו לטפל.
 

עבורנו, כל מקרה לגופו והשירות הניתן מותאם אישית לצורכי כל אחד מלקוחותינו. בין אם מדובר בניקוי וחידוש מזרון ברמת גן, בניקוי וחידוש מזרון בראשון לציון, בניקוי וחידוש מזרון ברחובות או בניקוי וחידוש מזרון בשרון – אנחנו נעשה זאת על הצד הטוב ביותר.
 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: