ניקוי בשיטת הזרקה ויניקה


לא משנה אם מדובר על ריפוד עור או בד, ולא משנה אם מדובר על הרכב שלכם או על הספות שלכם.

הזמן עושה את שלו ולאט לאט הריפוד מתלכלך, כשבהתחלה או אפשר לעשות שימוש בשואב אבק ומטלית עם חומר ניקוי אבל עם הזמן הם כבר לא עוזרים. הלכלוך חודר עמוק יותר לסיבי הריפוד והריח נתפס חזק ולא עוזב, ובמצב הגרוע ביותר הריפוד לא רק נראה רע אלא גם עם ריח כזה שאי אפשר לעמוד בו.
בעיקר אם מדובר על בעיה חמורה יותר כמו צואה של הילד שנספגה בריפוד הרכב, קיא שנספג בספה או חומרים שונים שחדרו עמוק מידי. כל אלו דורשים עבודת ניקוי מקצועית, עבודה עם חומרים איכותיים ועם מיכשור מתאים.

ניקוי בשיטת הזרקה\יניקה הוא הניקוי הטוב ביותר הוא הוכח ככזה שיכול להתמודד על כל סוג של ריפוד.

ניקוי יסודי ומקצועי עושים רק עם חברת s.i clean!

אם אתם צריכים ניקוי בשיטת הזרקה\יניקה למושבי הרכב שלכם או לספות שלכם בבית, חברת s.i clean היא הבחירה הנכונה עבורכם. חברת s.i clean מומחית בניקיון של מזרונים, ספות, מושבים, בדים ועור מכל סוג שהוא.

איך הוא מתבצע?


ניקוי בשיטת הזרקה\יניקה כשמו כן הוא, החדרה של חומר ניקוי חזק שחודר לעומק הסיבים ולאט לאט מעלה את הלכלוך שהצטבר שם.

החומר לא אמור להיות בעייתי מבחינה בריאותית וחשוב לבחור בחומרים מורשים, ובמקביל, שואבים במשאבת יניקה חזקה שמושכת אליה את הלכלוך ומוציאה אותה.

זו שיטה יעילה והיא צריכה להתבצע עם מיכשור מתאים והתוצאה שלה היא הסרה של הכתמים והלכלוך והחזרה של הריפוד למצבו הקודם עד כדי כך שהוא נראה חדש ולא רק נראה כחדש אלא גם מריח ככזה.

 

החברה מקפידה לעבוד רק עם חומרים איכותיים, חומרים מורשים שאינם גורמים לנזק בריאותי וכמובן גם עם המיכשור האיכותי ביותר בכדי שהעבודה תהיה מושלמת. ב-s.i clean לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר ומאות הלקוחות המרוצים הם ההוכחה שזו החברה המובילה בתחום, חברה שתמשח לסייע גם לכם ולעשות עבורכם עבודה מקצועית.

 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: