מאמרים:

הסרת כתמים ממזרון


האם זה אפשרי?
אחת המטלות המעצבנות ביותר שיצא לרובנו להיתקל בהן היא הסרת כתמים ממזרון. עד שמצאנו את הזמן והכוח ללכת לקנות חומרים שיתאימו לניקוי מזרון זוגי, ואשכרה לנסות לנקות אותו – רוב הסיכויים שנגיע לשכבה השטחית בלבד, ושהכתמים, האבק והריחות הרעים יחזרו מהר מאוד. "אבל אנחנו בכל זאת מעוניינים בהסרת כתמים ממזרון", תתעקשו בצדק, ותשאלו: "אז מה עושים?" התשובה פשוטה. מתקשרים ל-SI Clean.

שילוב מופלא של איכות, מקצועיות ושירות נעים ואנושי
אז ניסיתם לבצע ניקוי מזרון זוגי – ונכשלתם. אתם נכנסים לגוגל ומקלידים "ניקוי מזרון זוגי באשדוד" או אולי "ניקוי מזרון זוגי בשרון", תלוי איפה אתם גרים. רוב הסיכויים שבמוקדם או במאוחר תגיעו לחברה המקצועית המובילה בישראל בכל הנוגע לניקוי ריפודים, ספות ובדים. במלים אחרות – תגיעו ל-SI Clean. חברת SI Clean הגיעה למעמדה כספק המקצועי, האיכותי והשירותי ביותר בארץ של מגוון רחב של שירותי ניקוי יסודיים, יעילים ומתקדמים (מהסרת כתמים ממזרון ועד ניקוי מושבי ושטיחי רכב תוך שימוש בטכנולוגיה חדישה של הזרקת מים בלחץ) הודות לתמהיל נדיר שפיתחה בין איכות, מקצועיות ושירות נעים ואנושי.

נניח שאתם מעוניינים בניקוי מזרון זוגי באשדוד, או בניקוי מזרון זוגי בשרון. מה מבדיל את הניקוי המקצועי שאנחנו נספק לכם מהניקוי הפחות מקצועי שביצעתם בעצמכם?  

הסוד של SI Clean: יסודיות בלתי מתפשרת
הסרת כתמים ממזרון דורשת בראש ובראשונה ידע מקצועי, ניסיון ומיומנות שאין לרוב לאדם מן היישוב אלא רק לחברה מקצועית הפועלת שנים רבות ומתמחה בכך.
 

מומחי הניקוי של SI Clean ישתמשו בחומרי ניקוי חזקים ויעילים ועם זאת בטוחים ולא מסוכנים על מנת להסיר כתמים ואבק גם מן השכבות הפנימיות יותר לטווח הארוך, לנטרל ריחות רעים כך שלא ישובו ולהחזיר את המזרון למצבו המקורי – רענן, נוח, נקי, מבושם ונעים לשימוש. כשאנחנו נסיים עם המזרון שלכם הוא יהיה כמו חדש. אז למה אתם מחכים? התקשרו אלינו ואנו נשמח להגיע אליכם עד הבית. SI Clean – כי אצלנו מקצועיות היא אחריות.
 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: