מאמרים:

הסרת כתם ממזרון


איך עושים את זה?
למי זה לא קרה פעם אחת לפחות? רגע של חוסר זהירות, תנועת יד חפוזה והקפה שהכנו כדי להתעורר בבוקר נשפך על הסדין, חלחל דרכו והכתים את מזרון המיטה שלנו. הסרת כתם ממזרון זו משימה שלעתים קרובות נראית בלתי אפשרית. לכן רובנו פשוט מוותרים עליה מראש ומשלימים בהכנעה עם הפיכת המזרון שלנו לסוג של מיצג אמנותי המקושט במגוון כתמים חגיגיים. אבל הסרת כתמים ממזרונים באופן מקצועי ויעיל תלויה רק בדבר אחד: לפנות למקום הנכון. וכאן SI Clean נכנסים לתמונה.  

ניקוי וחידוש מזרון – האם לעשות זאת בעצמך?
ניקוי וחידוש מזרון זה לא משהו שרוב האנשים בוחרים לעשות בעצמם. במרוצת השנים מצטברים על המזרון ובתוכו חומרים שונים, אבק ובקטריות, והוא עלול לקבל ריח לא נעים. הסרת כתמים ממזרונים אפשרית אמנם גם באמצעות שימוש בחומרים שניתן לרכוש בחנויות השונות, אולם חומרים אלו עלולים להיות לא יעילים. ניקוי שטחי של המזרון בדרך כלל יהיה חסר משמעות. הריחות הרעים יישארו, הכתמים יחזרו עם הזמן והאבק שהצטבר בו יישאר גם הוא. אז איך מבצעים הסרת כתם ממזרון שתחזיק – אחת ולתמיד?

מדוע SI Clean  נחשבים לטובים ביותר בארץ?
כחברה המקצועית ביותר בתחומה, עם שנים רבות של ניסיון, SI Clean מצטיינת בניקוי יסודי של מזרונים באמצעות שימוש בחומרים יעילים אך לא מסוכנים. חברת SI Clean מציעה ניקוי וחידוש מזרון בודד במחיר הוגן, מצטיינת בשירות אישי אדיב וניחנה בידע המקצועי ובניסיון הדרושים כדי להחזיר כל מזרון להיות נקי, נוח, בעל ריח נעים ואסתטי כמו שהיה ביום בו קניתם אותו.
 

הסרת כתם ממזרון עבה אינה מיומנות שעומדת לבדה. רק חברה מקצועית שכמו SI Clean מציעה, בנוסף לניקוי וחידוש מזרון בודד, גם ניקוי יסודי ומקצועי במגוון רחב של תחומים (ספות, מושבי ושטיחי רכבים, ריפוד בד ועור, שטיחים וכן ניקוי בשיטת הזרקה ויניקה) מפעילה את מיטב המומחים בתחום ומבטיחה את התוצאות הטובות ביותר.
 
  שירותי ניקיון מקצועי של ספות, בדים וריפודים
  SI Clean -
חייגו 072-33-80-629 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם: